Teslimat ve İade Bilgileri

Garanti Koşulları
 
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde ithalatçı veya imalatçı firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.
 
 
İptal İade ve Değişim Koşulları
 
 
1. erzline.com koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan alınan her ürünün   doğru ve hasarsız şekilde ulaştırılmasından sorumludur. 
 
erzline.com Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir. 
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firması yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız ve değişim için kargo firması yetkilisine iade ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 
 
 
2. İptal İade ve Değişim Koşulları 
 
2.1 Değişim Koşulları 
 
14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Kulanılmamış ve ambalajı bozulmamış ürünleri değiştirmek istediğinizde ürünleri faturasıyla birlikte erzline.com iletişim adresine Aras Kargo firması ile gönderebilir ve değiştirebilirisiniz.
 
Erzline.com  'dan alınan ürünün ayni bedelin altında bir ürün ile değişimi yapılamamaktadır, ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 
Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir. 
 
Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir. 
 
 
2.2 İade Etme Koşulları 
 
14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, Classotoaksesuar.com iletişim hattından yada bilgi@erzline.com mail adresi üzerinden iletişime geçerek gerçekleştirebilirsiniz.Siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürün ve faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. 
 
İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satıla bilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin ambalajının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait varsa tüm aksesuarların ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur. 
 
İade etmek istediğiniz ürünleri, 14 gün içerisinde Aras Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti classotoaksesuar.com  tarafından karşılanmaktadır. Sipariş tesliminden itibaren 14 gün geçmesinin ardından iade talebi ile gönderilen siparişler iade alınamamaktadır ve bu süreçten dolayı oluşan kargo bedelini classotoaksesuar.com karşılamamaktadır. 
 
Faturasız İade Kabul Edilmemektedir. 
 
 
2.2.1 İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü 
 
İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler classotoaksesuar.com tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren yedi iş günü içerisinde ücret iadesi gerçekleşmektedir.
 
-Kredi Kartı ile yapılan ödemeler için iptal işlemi gerçekleştirildiğinde provizyon kodu tarafınıza telefon ve mail yoluyla bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz. 
 
-Havale sistemiyle yapılan ödemelerde belirtmiş  olduğunuz banka hesap bilgisine ürün tutarı iadesi yapılmaktadır.
 
-Kapıda ödeme sistemi seçilerek gerçekleştirilen ödemelerde ürün iade tutarı, kargo firmasından ödeme tahsil edlime süresi bitiminde gerçekleştirilir.Kapıda ödeme sisteminden yapılan ödemelerde iade tutarından 6 TL kapıda ödeme hizmet bedeli kesilmektedir.
 
Not: 50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. İadeler nedeniyle sipariş tutarınız 50 TL'nin altına düşmesi durumunda kargo ücreti 6 TL tarafınıza yansıtılacaktır.
 
 
2.3 İade Etme Koşulları 
 
Sipariş verildikten sonra 2 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış  olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 2 saat içerisinde iptal edebilirsiniz. Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. 
 
3. İade Adresi Bilgilendirme Esasları 
 
İade Bilgilendirmesi: İade işlemleriniz tamamlandığında mail yolu ile bilgilendirme yapılır. 
 
İade Adresi: erzline.com Sultan Orhan Mahallesi Küçük Sanayi Sitesi No:A/4 Gebze-Kocaeli / TÜRKİYE
 
Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 08503057787 nolu Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09:00 - 17:30 saatleri arasında arayabilirsiniz. 
 
Destek: bilgi@erzline.com veya 08503057787  numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. 
 
Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.
 
Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

Yukarı Git
Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4